Produktové novinky

Wize NV3
03/14/2017

Prestigio oficiálně uvedl nový produkt – Wize NV3, zářivý smartphone se systémem Android Marshmallow, 5,0”obrazovkou a čtyřjádrovým procesorem.

Toto zařízení rozhodně ocení lidé, kteří volí zářivou image a originalitu. Vyrábí se v široké škále barev – živé oranžové, slunečné žluté, jasné zelené, tmavé modré a klasické černé – takže si každý může vybrat dokonalou barvu pro svůj styl.

Čtyřjádrový procesor s taktem 1,2 GHz zaručuje mocný a spolehlivý výkon, podpořený nejpopulárnějším operačním systémem: Android 6.0 Marshmallow. Proto má Wize NV3 chytrý režim úspory baterie Doze a mnoho dalších nejnovějších funkcí. 8GB vnitřního úložiště postačí na nejdůležitější aplikace a pár fotek. Lze jej snadno rozšířit pomocí micro SD karty až 32 GB.

Díky širokému 5,0” displeji dokáže nahradit tablet. Hraní her, četba, práce a brouzdání po internetu bude snazší a efektivnější. Ale tento telefon je stále dost kompaktní na ovládání jednou rukou.

Ti, kdo rádi fotí, ocení dva blesky – na 5,0 MP zadní a 2,0 MP přední kameře. Pořizování fotek a videa je nyní možní za jakéhokoli světla.

Prestigio Wize NV3 podporuje dvě SIM karty, takže díky využívání dvou tarifů na jednom telefonu můžete snadno optimalizovat rozpočet na hovory a internet.

Aplikace Prestigio eReader 3.0

Prestigio představuje aktualizovanou verzi aplikace Prestigio eReader pro systém Android, jež nově podporuje i technologii DRM.

Další novinky