Produktové novinky

Wize 3401 3g
03/15/2017

Prestigio oficiálně představil nový produkt – tablet s širokým 10,1” IPS displejem, rychlým výkonem a širokou škálou konektivity: Wize 3401 3G.

Je to skvělé rozhodnutí pro každodenní využití. Díky jeho mobilitě a 3G konektivitě jej velmi ocení hlavně studenti. Ale Wize 3401 3G si jako svého každodenního osobního pomocníka vyberou i ti, kteří jsou často na pracovních cestách a poradách.

Úhlopříčka 10,1 palců vám umožní při práci, brouzdání po internetu i zábavě vidět více. Ale je také velmi mobilní – proto se dá Wize 3401 vzít kamkoli.

Wize 3401 3G je pozoruhodný svou skvělou konektivitou. Podpora 3G internetu zaručuje, že nemusíte být závislí na dostupnosti Wi-Fi a slot na druhou SIM kartu lze používat na hovory. S modelem Wize 3401 3G je možné udržet rychlý rytmus každodenního života a po celý den zůstat ve spojení.

Ačkoli Wize 3401 3G nemá stejnou specifikaci jako vlajkový tablet, snadno zvládá každodenní potřeby. 1,3 GHz čtyřjádrový procesor MTK8321 společně s 1GB RAM zajistí pohodlné čtení, sledování videa, hraní oblíbených her i práci s dokumenty – všechno najednou a bez přerušování. Produktivita tohoto tabletu je zvýšena aktualizovaným systémem Android 6.0 Marshmallow, který díky režimu optimalizace výdrže baterie Doze umožňuje modelu Wize 3401 3G pracovat déle a otevírá široké možnosti vlastního nastavení aplikací.

Tento tablet lze také používat na pořizování fotek a videí: 2,0MP zadní kamera s bleskem pořizuje fotky i za špatného světla a 0,3MP přední kameru lze používat na videohovory. Všechny oblíbené aplikace, desítky knih a téměř nekonečné množství dokumentů k práci a studiu můžete ukládat v 8 GB ROM. A vnitřní úložiště se dá snadno rozšířit vložením micro SD karty až 32 GB.

Aplikace Prestigio eReader 3.0

Prestigio představuje aktualizovanou verzi aplikace Prestigio eReader pro systém Android, jež nově podporuje i technologii DRM.

Další novinky