Produktové novinky

Wize 3131 3G
03/23/2017

Prestigio oficiálně představil nový produkt – Wize 3131 3G, tablet s širokým 10,1” IPS displejem, rychlým výkonem a širokou škálou konektivity.

Toto zařízení bude skvělým pomocníkem pro ty, kdo ocení mobilitu a trvalé připojení k internetu. Je dostatečně široký k využívání všech výhod hraní her, sledování videa i brouzdání po internetu. Ale stále je dost mobilní na to, aby se vešel do kabelky. Wize 3131 3Gje pozoruhodný svým jasným a čistým 10,1palcovým displejem, který přispívá k opravdovému potěšení při sledování obsahu.

Jednou z nejužitečnějších funkcí Wize 3131 3G je dokonalá konektivita. Je možné vložit dvě SIM karty pro různé tarify: jeden na levné hovory a druhý na bleskurychlý 3G internet. Takže tento tablet je skvělé rozhodnutí pro ty, kteří jsou rádi online každou minutu dne.

Tento tablet je dostatečně silný, aby zvládl většinu z úkolů, které si dokážete představit. Čtyřjádrový procesor a 1 GB RAM zaručují, že zařízení bude pracovat hladce, a umožňují multitasking. Aktualizovaná verze OS Android OS zvyšuje výkon hardwaru, takže toto zařízení je ještě produktivnější a energeticky úspornější. Zamilujete si pestré možnosti nastavení a další nejnovější funkce.

Navíc má Wize 3131 3G dostatek místa, takže můžete uložit hodně dat: 16 GB vnitřního úložiště lze pohodlně a levně rozšířit micro SD kartou až 32 GB. Úložiště lze využívat na stažené soubory i vytvořený obsah - 2,0MP zadní kamera a 0,3MP přední kamera umožňují vytvářet fotky a videa.

Aplikace Prestigio eReader 3.0

Prestigio představuje aktualizovanou verzi aplikace Prestigio eReader pro systém Android, jež nově podporuje i technologii DRM.

Další novinky