Produktové novinky

Prestigio® RoadRunner 506GPS
09/05/2016

Prestigio, mezinárodní výrobce mobilních zařízení, spotřební elektroniky a příslušenství známého v 85 zemích, uvádí na trh novou transformovatelnou palubní kameru s pohodlnou magnetickou kolébkou, GPS přijímačem, nahráváním ve Full HD a 2" TFT LCD displejem – Prestigio® RoadRunner 506GPS.

„Experti říkají, že nejdůležitějšími specifikacemi palubní kamery jsou diskrétnost, vysoké rozlišení, GPS přijímač, nahrávání do smyčky a G-senzor. Prestigio drží krok s vyvíjející se technologií a vždy se snaží svým klientům nabídnout více. Budoucím majitelům kamery RoadRunner 506GPS se nyní představují všechny potřebné specifikace, doplňkové funkce jako EIS, detekce pohybu a mnohem více. Hlavní vlastností je vynikající kvalita souborů, které RoadRunner 506GPS nahrává – rozlišení Full HD pro video a 12 MP pro fotky. Kromě toho má magnetickou kolébku, zajišťující stabilitu a bezpečnost kabelu, který se nehýbe pokaždé, když palubní kameru přesunete nebo vyjmete. To se mi moc líbí!“ - Anton Volchenkov, komerční ředitel, Prestigio EMEA, k uvedení modelu RoadRunner 506GPS.

Je pravdou, že čím vyšší je rozlišení, tím detailnější a čistější je obraz. RoadRunner 506GPS má rozlišení Full HD, které je optimální pro palubní kamery. Toto zařízení nemá natáčet filmy. Je určeno k nahrávání zásadních podrobností na vozovce a s rozlišením 1920x1080 pixelů získáte čistý a zářivý obraz SPZ, i když je vozidlo vzdáleno 15 metrů!

4vrstvé skleněné čočky a 4x zoom zajistí lepší a detailnější video. Pozorovací úhel 120° vám dává možnost zachytit širší pole záběru a zaznamenat každý detail. Příjemný 2palcový TFT LCD displej s pohodlnými ovládacími prvky vám umožní přehrát video nebo prohlédnout fotky za několik vteřin.

RoadRunner 506GPS má vynikající procesor NT96223, který je odpovědný za kvalitní záznam a stabilní, hladký provoz zařízení. 2MP obrazové senzory Samsung 5B3 CMOS převádějí dopadající světlo na odpovídající elektrický signál, takže zvyšují kvalitu i čistotu obrazu zachycovaného kamerou. Elektronická stabilizace obrazu zvyšuje kvalitu záznamu tím, že eliminuje následky vibrací kamery.

Jako vždy Prestigio přidává oblíbené doplňkové funkce. G-senzor detekuje kolizi, prudké brzdění a akceleraci. Pokud k takové události dojde, kamera automaticky označí aktuální záběr a ten není přepsán cyklickým nahráváním. GPS umožňuje záznam přesné polohy, souřadnic, rychlosti, data a času. Detekce pohybu pomáhá šetřit úložné místo - při parkování kameru zapíná jen pokud je detekován náraz. Díky automatickému nočnímu režimu nemusíte přepínat zobrazení, když se setmí - palubní kamera to udělá automaticky. Nejdůležitější je, že RoadRunner 506 GPS podporuje cyklické nahrávání – když je paměť zaplněná, nová videa se nahrávají přes stará a nepotřebná data.

Každý chce kameru, kterou lze snadno nainstalovat do auta. Proto společnost Prestigio vytvořila zařízení se speciálním transformovatelným designem a magnetickou kolébkou. Na rozdíl od jiných modelů na trhu není napájecí kabel připojen přímo ke kameře, ale k držáku. Proto už není nutné stále za kabel tahat. Napájení je řešeno kulatým kolíkem přímo na držáku a samotnou kameru lze snadno odejmout bez poškození konektoru.

Všechny popsané funkce dělají z modelu RoadRunner 506 GPS skvělou volbu pro řidiče, kteří hledají multifunkční a přitom pohodlné a stylové zařízení, které bude sloužit mnoho let.

Aplikace Prestigio eReader 3.0

Prestigio představuje aktualizovanou verzi aplikace Prestigio eReader pro systém Android, jež nově podporuje i technologii DRM.

Další novinky