Produktové novinky

Prestigio Muze U3 LTE
11/22/2018

Prestigio Muze U3 LTE je praktický 5“ smartphone pro sledování svěžího obsahu a nahrávání živých vysílání. Zařízení podporuje 4G připojení a nabízí 2 GB RAM, což zajišťuje vysoký výkon v nejrůznějších aplikacích.

Zařízení Muze U3 LTE bylo navrženo pro každého, kdo sleduje nejen aktuální novinky a trendy, ale také fotografuje a natáčí videa, aby se mohl podělit o svoji kreativitu s ostatními. Uživatelé u zařízení ocení rychlost 4G připojení k internetu, 8 Mpx zadní fotoaparát s funkcí automatického ostření a blesku, stejně jako spolehlivý 5 Mpx přední fotoaparát. Důležité okamžiky s přáteli a neobvyklé události už vám nikdy neuniknou!

Nízká hmotnost zařízení uspokojí každého, kdo už je unavený taháním těžkých „cihel“ po kapsách a v taškách. Jedná se o skvělé řešení pro streamery, fanoušky zveřejňování pouličních fotografií na Instagramu a cestovatele s minimální bagáží.

Mezi hlavní výhody zařízení Prestigio Muze U3 LTE patří displej s úhlopříčkou 5,0“ a HD rozlišením 720 x 1280 pixelů. Ostrý obraz a praktický formát umožňuje pohodlné zobrazení vašich vlastních fotografií a videí či fotografií a videí přátel, stejně jako čtení textů nebo procházení sociálních sítí. Díky čtyřjádrovému procesoru a 2 GB RAM je současně možné odpočinout si od obvyklých úloh u herních aplikací (včetně těch multiplayerových).

Zařízení Prestigio Muze U3 LTE je předurčeno k maximální funkčnosti a nabízí 16 GB interní paměti. Pro ty, kdo chtějí do smartphonu ukládat důležitý obsah je výhodou možnost rozšířit paměť pomocí microSD karty. Podporovaný objem těchto médií je až 128 GB.

Zařízení je rovněž vybaveno dvěma sloty pro SIM kartu. Díky této funkce budete moci zůstat v kontaktu nejen jako pasivní pozorovatel, ale také na internetu aktivně publikovat svůj vlastní obsah nebo telefonovat za příznivé ceny, aniž by vás omezovala volba operátora.

Zařízení Prestigio Muze U3 LTE obsahuje aktualizovanou verzi systému Android 8.1 Oreo. Vývojáři optimalizovali provozní rychlost OS, zvýšili zabezpečení a multitasking a současně přidali i řadu nových funkcí, jež odhalí a zdůrazní technické možnosti zařízení.

Aplikace Prestigio eReader 3.0

Prestigio představuje aktualizovanou verzi aplikace Prestigio eReader pro systém Android, jež nově podporuje i technologii DRM.

Další novinky