Produktové novinky

Prestigio Muze B7
09/26/2017

Prestigio oznamuje uvedení svého nového zařízení na trh - Muze B7, 5.0 palcový smartphone s 2,5D zakřivenou obrazovkou, pokročilým fotoaparátem 13,0 MP a 2 GB paměti RAM. Novinka je k dispozici ve zlaté a černé barvě.

Nový smartphone Prestigio má všechny funkce pro ty, kteří používají smartphony každý den. Vysoký výkon, krásný design a konkurenceschopná cena - tato kombinace je atraktivní pro každého.

Muze B7 je vybaven displejem s vysokým jasem. 5.0 palců je nejoblíbenější šířka obrazovky, protože poskytuje další možnosti při interakci s digitálním obsahem. Technologie IPS společně s rozlišením HD dělá snímky jasné a čisté.

Elegantní tělo je kombinováno s 2,5D zaobleným sklem a trendovými barvami (klasická černá a luxusní zlatá), díky čemuž je smartphone atraktivní a moderní.

Fanoušci mobilní fotografie toto zařízení ocení. S pokročilým 13,0 MP zadním fotoaparátem a vynikajícím LED bleskem vypadají snímky skvěle i při fotografování za špatných světelných podmínek. Automatické zaostřování umožňuje snadné a pohodlné fotografování a přední fotoaparát s rozlišením 2,0 MP je ideální pro selfie a videohovory.

Čtyřjádrový procesor a 2GB RAM zajišťují vynikající výkon při plnění každodenních úkolů - od čtení a surfování na internetu až po náročné hry a sledování HD videa online. Zákazníci si mohou vychutnat multitaskingový režim a mohou bez problémů přepínat mezi různými aplikacemi.

Muze B7 používá platformu Android 6.0 Marshmallow. Tento operační systém přináší všechny možnosti moderního smartphonu a přístup k milionu užitečných aplikací, včetně nejpopulárnějších aplikací Google - Gmail, Mapy, Fotografie a podobně.

Uživatelé, kterým záleží na penězích, ocení podporu dvou SIM karet. Jedna SIM karta může být použita pro rychlý 3G internet a další - pro levné hovory, což vám umožní zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou a ušetřit peníze.

Aplikace Prestigio eReader 3.0

Prestigio představuje aktualizovanou verzi aplikace Prestigio eReader pro systém Android, jež nově podporuje i technologii DRM.

Další novinky