Produktové novinky

Prestigio Muze A7
09/05/2016

Prestigio, mezinárodní výrobce mobilních zařízení, spotřební elektroniky a příslušenství známého v 85 zemích, uvádí na trh svůj nový fototelefon s osmijádrovým procesorem, 2 GB RAM a IPS on-cell displejem – Prestigio Muze A7.

„V éře informatizace je hlavní funkcí rychlost, která je pro nejmodernější zařízení důležitá. Čím rychleji dostaneme to, co chceme, tím užitečnějším se smartphone stává pro každodenní život. Jsem pyšný na to, že Prestigio jde s dobou, vždy dokáže odpovědět na potřeby uživatelů a dodává nejefektivnější moderní zařízení! A tím nejnovějším je Prestigio Muze A7! Díky osmijádrovému procesoru umožňuje náš nový smartphone odpovědět na všechny výzvy moderní společnosti a uspět za několik vteřin! Progresivní procesor je podporován 2 GB RAM, takže dokáže splnit téměř jakýkoli úkol. Samozřejmě jsme k výkonnému stroji přidali další vynikající specifikace – vytvářejte nádherný obsah s 13 MP (zadní) a 5 MP (přední) kamerou, sledujte jej na úchvatném 5.3” HD (720 x 1280) IPS On-cell displeji, využívejte podporu Dual SIM a zamilujte si vzhled svého zařízení – různé barevné kombinace zdůrazní váš osobní styl!“ - Anton Volchenkov, komerční ředitel, Prestigio EMEA, k uvedení modelu Muze A7.

Hlavní předností Muze A7 je rozhodně jeho vynikající produktivita. Mocný osmijádrový procesor je nový krok – a z tohoto smartphonu dělá opravdu TOP zařízení nejen v produktové řadě Prestigio, ale na celém trhu. V kombinaci s 2 GB RAM vám umožní zvládnout všechny typy úkolů – od extra rychlého brouzdání po moderní hry s nejvyšším nastavením, sledování online filmů v HD kvalitě a úpravám velkých souborů. A co je nejdůležitější, uživatelé mohou využívat multitasking s přepínáním mezi několika současně spuštěnými aplikacemi.

Pro kvalitní obsah je potřeba vysoká specifikace displeje. Tento telefon má jeden z těch nejlepších displejů, jaké si dokážete představit. Šířka 5,3 palců usnadňuje a zpříjemňuje hraní her, sledování filmů a dokonce i pravidelné brouzdání nebo práci s dokumenty. Vysoké rozlišení (720 x 1280), IPS a technologie on-cell vám zaručí, že vám nikdy nic neunikne a sledování HD filmů a hraní barvitých her bude pastvou pro oči.

Muze A7 má vynikající kamery k vytváření obsahu a udržení kontaktu s přáteli a rodinou, když jste na cestách. Vyzkoušejte 13,0 MP zadní kameru s trojitým LED bleskem k pořizování fotek a videí – a vžijte se do role opravdového filmaře nebo profesionálního fotografa. Pořizujte nádherná selfíčka s 5,0 MP přední kamerou, posílejte je na sociální sítě a nasbírejte mnoho lajků a sledujících. Samozřejmě teď dostáváte extra bonus – všechny vaše videohovory umožní vaší rodině a přátelům vidět vás na kvalitním obrazu!

Výkonný hardware je posílen oblíbeným systémem Android 5.1, předinstalovaným v modelu Prestigio Muze A7 a připraveným hned po vybalení. Takže tento smartphone je ještě výkonnější! Material design slibuje dobrou použitelnost a skvělý vzhled. Získáte přístup k milionům aplikací v obchodě Google Play a můžete si stáhnout všechny poslední aktualizace.

Muze A7 se dodává s 16 GB vestavěného úložiště . To je u smartphonů nejpopulárnější velikost paměti. Ale pokud ji chcete zvětšit a ukládat více souborů, je to možné díky microSD kartě až do 32 GB. A populární cloudová úložiště zvyšují objem téměř nekonečně. Pro spořivé uživatele je k dispozici podpora Dual SIM. Využívání dvou různých tarifů na hovory a internet nebo k udržení kontaktu se všemi z vašeho seznamu bez ohledu na jejich operátora vám ušetří peníze a umožní využívat zařízení ještě efektivněji.

Muze A7 není jen výkonné a moderní zařízení – je to také dokonalý doplněk, který může zdůraznit váš styl. Vyberte si z různých barevných kombinací - čistě bílé, nádherné zlaté, elegantní šedé nebo klasické černé - a doplňte svou image. Navzdory šířce obrazovky je Muze A7 docela kompaktní a pohodlně se ovládá i jednou rukou. Takže bude skvělou volbou pro seriózní podnikatele i stylovou dívku s tenkými prsty. Všechen tento úchvatný obsah samozřejmě přichází se známou vlastností přístrojů Prestigio – cena je férová a dostupná.

Aplikace Prestigio eReader 3.0

Prestigio představuje aktualizovanou verzi aplikace Prestigio eReader pro systém Android, jež nově podporuje i technologii DRM.

Další novinky