Produktové novinky

Prestigio® Muze A5
09/05/2016

Prestigio, mezinárodní výrobce mobilních zařízení, spotřební elektroniky a příslušenství známého v 85 zemích, uvádí na trh svůj nový telefon se systémem Android 5.1, technologií Dual SIM, 8 MP zadní a 2 MP přední kamerou - Prestigio® Muze A5.

„Jakou specifikaci potřebuje smartphone, aby zvládl všechny běžné úkoly? Položili jsme si tuto otázku a vytvořili Muze A5, který je doslova úžasný. S výkonným 1,2GHz čtyřjádrovým procesorem a 1 GB RAM můžete brouzdat po internetu, pracovat s dokumenty, sledovat filmy, hrát hry a dělat další běžné věci – vyzkoušejte multitasking. Vysoce kvalitní kamery (8 MP zadní a 2 MP přední) otevírají nové možnosti v mobilní fotografii a videu a jasný HD displej změní sledování obsahu v opravdové potěšení. Muze A5 vyhoví téměř každému – obzvláště díky svým barvám (šedá, zlatá a modrá - pro každý vkus!). Je to skvělé zařízení pro stylové mladé lidi, kteří touží po výkonném zařízení za férovou cenu a přitom si chtějí zachovat styl“ - Anton Volchenkov, komerční ředitel, Prestigio EMEA, k uvedení modelu Muze A5.

Šaty dělají člověka. A vzhled Muze A5 je tak nádherný, že si jej zamilujete na první pohled. Vynikající tělo a zářivé barvy (vyberte si elegantní šedou, nádhernou zlatou nebo stylovou modrou) jsou doplněny jasným a ostrým 5,0” HD (720 x 1280) IPS displejem. Zařízení se snadno drží v jedné ruce a dobře ovládá, ale přitom je dostatečně široké ke sledování filmů a práci s dokumenty. Dopřejte si více potěšení z prohlížení videí a fotek, hraní her a četby knih na širokém displeji s realistickými barvami. Prestigio® Muze A5 je nejen krásný, ale také chytrý. Moderní čtyřjádrový procesor zajišťuje solidní výkon, takže většinu úkolů zvládnete snadno. Vyzkoušejte multitasking přepínáním z jedné aplikace do jiné, hrajte náročné hry a sledujte Full HD 1080 videa online. Výkonný procesor a 1 GB RAM zajišťují hladký výkon bez přerušení. S výkonným telefonem Muze A5 si užijete každý okamžik.

Chytrý hardware je posílen populárním systémem Android 5.1. Můžete si užívat všech výhod nejaktuálnějšího zařízení. Moderní design, intuitivní rozhraní a dokonalá efektivita jsou doplněny miliony aplikací z obchodu Google Play (včetně nejlepších aplikací od Google - Mapy, Gmail, Disk, Fotky atd.).

Prestigio® Muze A5 má 2 skvělé kamery, které z váz udělají videoblogera nebo hvězdu Instagramu. Zachyťte legrační situace nebo zvláštní okamžiky a vytvářejte nádherný a vysoce kvalitní obsah jako profesionální fotograf. Dočkáte se nových zážitků se selfíčky a užijete si také videohovory s 2 MP přední kamerou.

Díky dvěma SIM kartám otevírá Muze A5 svým uživatelům nové možnosti. Zůstaňte v kontaktu se všemi přáteli bez ohledu na to, jestli mají stejného operátora jako vy. Využívejte různé tarify na volání a internet a ušetřete peníze. Vyberte si operátora podle sebe a využívejte jeho výhod.

Muze A5 má všechny specifikace, aby mohl být označen za ideální telefon pro každodenní použití: elegantní vzhled, chytrý hardware, velký a jasný displej a slot na dvě SIM karty. A hlavní věcí je cenová dostupnost – má perfektní poměr cena/výkon.

Aplikace Prestigio eReader 3.0

Prestigio představuje aktualizovanou verzi aplikace Prestigio eReader pro systém Android, jež nově podporuje i technologii DRM.

Další novinky