Produktové novinky

Prestigio Muze G7 LTE
07/27/2018

Zařízení společnosti Prestigio potěší lidi, kteří opravdu milují extrémní životní styl. Velmi rychlý, chráněný proti prachu, nečistotám a vodě, s pevným krytem odolným proti nárazům - smartphone Muze G7 LTE je nerozbitný hrdina schopný absolvovat všechny testy.

Prestigio Muze G7 LTE je smartphone, který byl navržen podle standardu IP68. Jeho spolehlivost a vytrvalost mu mohou závidět mnohem dražší zařízení. Zařízení odolné prachu a vodě se silnou ochranou proti nárazu je vynikajícím řešením pro ty, kteří mají aktivní životní styl a užívají si extrémní sporty. Smartphone podporuje 4G, takže majitelé budou moci využívat výhody vysokorychlostního internetu.

Vlastnosti tohoto nerozbitného smartphonu splňují všechny požadavky na moderní zařízení. Za prvé stojí za to ocenit vysoce kvalitní obrazovku. Úhlopříčka 5.0 palců již dlouhou dobu platí za optimální volbu mezi kompaktností a pohodlím. IPS matice poskytuje jasné obrazy a realistické barvy za jakýchkoliv světelných podmínek. Vysoké rozlišení 720x1280 vám umožňuje jasně vidět obsah fotografií a videa bez viditelných pixelů. Důležitým prvkem ochrany obrazovky je sklo Gorilla Glass 3, odolné proti poškrábání a popraskání.

Často jsou technické možnosti zařízení odolných proti nárazům omezené, ale Prestigio Muze G7 LTE má dostatečný operační systém. A 64 bit quad-core procesor rychle zpracovává požadavky, takže uživatelé mohou snadno hrát online hry, surfování a plnit další úkoly současně. Vestavěná paměť 2 GB RAM a 16 GB prostoru jsou dostatečné pro správu všech každodenních úkolů. Rozšiřte paměť pomocí karty microSD, pro kterou je samostatný slot. Vývojáři se postarali o dlouhověkost smartphonu. 4000 mAh baterie umožňuje zařízení pracovat bez dobíjení po dlouhou dobu.

Díky zadnímu 13 megapixelovému fotoaparátu získává uživatel Prestigio Muze G7 LTE skvělou příležitost k bezchybným snímkům. Milovníci extrémů budou moci pořídit skutečně vzrušující záběry: město z ptačí perspektivy, vzácná zvířata, krásné pohledy z neobvyklé perspektivy. Vysoce kvalitní fotoaparát je vždy připraven, funguje dobře během dne i v noci, což vám umožňuje vytvářet jedinečné záběry.

Design zohledňuje všechny zásady ergonomie. Pouzdro se zaoblenými rohy neklouže a nepadá z ruky a spolehlivá ochrana proti prachu, špíně, vodě a mechanickému poškození činí zařízení připravené na jakékoliv překvapení. Černé pouzdro perfektně ladí se sportovním vybavením, uniformním i neformálním městským stylem, takže Prestigio Muze G7 LTE bude populární mezi profesionály pracujícími v drsných podmínkách, sportovci, extrémními sportovci a každým, kdo upřednostňuje aktivní odpočinek.

Aplikace Prestigio eReader 3.0

Prestigio představuje aktualizovanou verzi aplikace Prestigio eReader pro systém Android, jež nově podporuje i technologii DRM.

Další novinky