Produktové novinky

Prestigio Muze B5
12/18/2017

Prestigio uvádí na trh své nejnovější zařízení o velikosti 5,2 palců se čtečkou otisků prstů a pokročilým 13,0 MP fotoaparátem, dostupné ve zlaté a černé barvě - Muze B5.

Všechny funkce nového smartphonu Prestigio z něj dělají skvělou volbu pro zaneprázdněné a náročné lidi. Má spolehlivý výkon a krásný design - kombinace, která přiláká uživatele.

Muze B5 chrání data klienta spolehlivějším a inteligentnějším způsobem - snímač otisků prstů umožní přístup k uloženým informacím pouze uživateli smartphonu. Tuto funkci ocení hlavně uživatelé, kterým záleží na ochraně a důvěrnosti svých dat.

Smartphone má displej s vysokým jasem. S 5,2 palcovou obrazovkou získá uživatel při interakci s digitálním obsahem další možnosti. Technologie IPS společně s HD rozlišením umožňuje jasný a čistý vzhled obrazu.

Elegantní tělo, které je dodáváno v trendové zlaté a černé barvě, je kombinováno se zakřivenou obrazovkou o průměru 2,5 D, čímž dodává smartphonu stylový vzhled. Fanoušci mobilní fotografie toto zařízení ocení. Má pokročilý 13,0 MP zadní fotoaparát s vynikajícím LED bleskem, který zajišťuje jasné a živé fotografie i při fotografování za špatných světelných podmínek. Automatické zaostřování umožňuje snadné a pohodlné fotografování. Přední fotoaparát s rozlišením 5,0 MP a širokým záběrem je ideální pro selfíčka a videohovory.

Výkonný čtyřjádrový procesor a 1GB RAM zajišťují vynikající výkon při plnění každodenních úkolů - od čtení a surfování na internetu, ke hraní her a sledování HD videa online. Uživatel si může vychutnat režim "multitasking" a bez problémů přepínat mezi různými aplikacemi.

Muze B5 využívá nejnovější verzi Android 7.0 Nougat. Otevírá uživateli všechny možnosti moderního smartphonu a přístup k milionům užitečných aplikací. Úsporný režim Doze navíc zajišťuje, že smartphone funguje delší dobu.

Smartphone je dodáván s interní kapacitou 16 GB, což stačí pro všechny potřebné aplikace. Může být rozšířená pomocí microSD karet až do 32 GB.

Uživatelé, kterým záleží na penězích, ocení podporu dvou SIM karet. Jedna SIM karta může být použita pro rychlý 3G internet a další pro levné hovory, což Vám umožní snadno zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou a ušetřit peníze.

Aplikace Prestigio eReader 3.0

Prestigio představuje aktualizovanou verzi aplikace Prestigio eReader pro systém Android, jež nově podporuje i technologii DRM.

Další novinky