Produktové novinky

Prestigio MUZE 3708 3G
11/14/2017

Prestigio oznamuje uvedení na trh svého nového zařízení - je to stylový, přenosný a výkonný tablet s Androidem 7.0, abyste zůstali spojení se vším, co máte rádi - Muze 3708 3G.

Nový tablet je perfektní zařízení pro zvládání jakýchkoliv úkolů: 8,0 palcový displej je dostatečně široký pro pohodlné hraní her a sledování videa, 3G modul poskytuje bleskové připojení k internetu a baterie 4000mAh zaručuje dlouhou výkonnost bez nabíjení.

Vysoce kvalitní 8,0 palcová obrazovka s HD rozlišením (800 x 1280) a technologií IPS přináší živý obsah s jasnými barvami a vysoce kvalitními detaily. Můžete obsah nejen zobrazovat, ale také jej vytvářet: Zadní fotoaparát s rozlišením 2.0 MP dělá jasné snímky a přední kamera s rozlišením 0,3MP je určena pro videohovory.

Tablet vypadá stylově díky elegantnímu kovovému tělu a zaobleným rohům. Je k dostání v klasické černé barvě a je dostatečně kompaktní, aby bylo možné ho vzít kamkoliv i v malé kabelce.

Muze 3708 3G běží na Androidu 7.0 Nougat, čímž nabízí všechny možnosti nejnovějšího tabletu, včetně režimu šetřícího baterii "Doze on the go" a různých možností přizpůsobení, které mají zákazníci k dispozici.

Je dostatečně výkonný k plnění každodenních úkolů. Vysoký výkon zajišťuje čtyřjádrový procesor 1,3 GHz MT8321 a 1 GB RAM. Tablet je dodáván s 8/16 GB interního úložiště, které je možné zvětšit kartami microSD až do velikosti 32 GB.

Kompaktní tělo tabletu umožňuje snadné přijímání hovorů a volání. Muze 3708 3G podporuje dvě SIM karty, takže majitel může optimalizovat svůj rozpočet.

Aplikace Prestigio eReader 3.0

Prestigio představuje aktualizovanou verzi aplikace Prestigio eReader pro systém Android, jež nově podporuje i technologii DRM.

Další novinky