Produktové novinky

Grace Z3
03/27/2017

Prestigio oficiálně představuje dlouho očekávaný produkt levnější verzi své vlajkové lodi Grace Z5 – Grace Z3. Má podobný design, ale jednodušší specifikaci. Grace Z3 je módní smartphone s 5,3” on-cell displejem, čtyřjádrovým procesorem a 8,0 MP kamerou s trojitým LED bleskem v tenkém a hladkém těle.

Toto zařízení je vytvořeno pro lidi, kteří rádi vyčnívají z davu. Díky metalizovanému tělu, elegantnímu designu a tloušťce jen 8,3 mm vypadá úžasně. Jasný 5,3palcový displej má rozlišení HD, takže zobrazuje obsah v dobrém detailu, a technologie IPS zaručuje realistické barvy.

Grace Z3 není jen krásný, ale také dostatečně chytrý, aby se stal vaším osobním pomocníkem. Je vybaven čtyřjádrovým procesorem MT6580A 1,3GHz a 1GB RAM. Takže je dost silný na surfování po internetu, chatování na sociálních sítích, sledování HD videa online bez přerušování i na ostatní vaše každodenní výzvy. Navíc Grace Z3 běží na systému Android 6.0 Marshmallow, který pomáhá optimalizovat produktivitu, zvýšit životnost baterie a umožnit všechny možnosti moderního zařízení.

Pozoruhodný trojitý LED blesk společně s 8,0 MP zadní kamerou zaručí, že fotky pořízené pomocí Grace Z3 uspokojí všechny požadavky náročného uživatele. Přední 2,0 MP kamera se postará o selfíčka a videohovory.

K potěšení spořivých uživatelů přidal Prestigio podporu dvou SIM. Díky této funkci je možné využívat dva různé tarify – například jeden na rychlý internet a druhý na levné hovory.

Aplikace Prestigio eReader 3.0

Prestigio představuje aktualizovanou verzi aplikace Prestigio eReader pro systém Android, jež nově podporuje i technologii DRM.

Další novinky