Produktové novinky

Prestigio Grace R7
11/24/2016

Prestigio představuje nový vlajkový smartphone - Grace R7. Je to první smartphone od Prestigio s technologií rozpoznání otisku prstu k přístupu do zařízení.

Grace R7 je módní a praktický telefon. Kombinace 5palcového displeje, úzkého rámečku a obrazovky s 2,5D sklem se velmi pohodlně používá. Technologie on-cell a IPS matice zajišťují přesnou reprodukci barev, tenké tělo zdůrazňuje moderní styl a sklo Asahi chrání před poškrábáním. Toto nové zařízení se prodává ve třech barevných provedeních: černé, stříbrné a zlaté.

Tento smartphone vám umožní experimentovat s fotografickým uměním. 13,0 MP hlavní kamera Grace R7 má trojnásobný LED blesk, optiku se clonou f/2.0 a senzor Samsung.

Běží na systému Android 6.0 Marshmallow. Díky tomu může uživatel Grace R7 optimalizovat všechny zdroje smartphonu: od úspory baterie po ochranu osobních dat otiskem prstu.

Dalším důvodem ke koupi Graze R7 je slušné hardwarové vybavení. Tento smartphone má čtyřjádrový procesor, 2 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti. Pokud je třeba, objem vnitřní paměti lze rozšířit pomocí micro SD karty až na 32 GB.

Nemusíte se obávat o bezpečnost svých osobních dat. Technologii rozpoznání otisku prstu nelze prolomit jako heslo. Pomocí tlačítka na přední části krytu Grace R7 rozpozná otisk prstu svého majitele za půl vteřiny. Toto tlačítko má také dotykový senzor s rychlostí reakce 0,1 vteřiny. Dotekem se vrátíte k předchozímu kroku.

Vývojáři tohoto nového smartphonu vzali v úvahu optimalizaci nákladů na mobilní komunikaci. Grace R7 je vybaven 2 sloty na SIM kartu - jednoduše si vyberte ten nejvýhodnějšé tarif mobilního operátora.

Aplikace Prestigio eReader 3.0

Prestigio představuje aktualizovanou verzi aplikace Prestigio eReader pro systém Android, jež nově podporuje i technologii DRM.

Další novinky