Produktové novinky

Prestigio Grace 3157 4G
09/13/2017

Prestigio oznamuje uvedení svého nového zařízení na trh - stylový, kompaktní a výkonný 7 palcový tablet s Androidem 7.0 a s 4G internetovým připojením - Grace 3157 4G. Díky 4G LTE připojení získává zákazník při použití smartphonu bleskově rychlý internet a řadu nových příležitostí. Nový tablet umožňuje bezproblémové hraní her pro více hráčů, stahování obrovských souborů za pár sekund, streamování bez přerušení a rychlé surfování na internetu.

7,0 palcová obrazovka s rozlišením HD (720 x 1280) a technologií IPS přináší živý obsah s jasnými barvami a vysokými detaily. Zákazníci mohou obsah nejen zobrazit, ale také jej vytvořit: Zadní fotoaparát s rozlišením 2.0 MP dělá jasné snímky a přední fotoaparát s rozlišením 0.3MP je zodpovědný za videohovory.

Tablet vypadá stylově díky elegantnímu kovovému tělu a zaobleným rohům. Dodává se v klasické černé barvě, která bude stylem vyhovovat jak váženému podnikateli, tak mladému modernímu člověku.

Grace 3157 4G používá nejnovější verzi operačního systému Android - 7.0 Nougat a umožňuje zákazníkům využívat všech možností, které nabízí moderní tablet, včetně úsporného režimu "Doze on the go" a různých možností přizpůsobení.

Je dostatečně výkonný k plnění každodenních úkolů. Vysoký výkon zajišťuje 64bitový čtyřjádrový procesor MT8735D s kapacitou až 1,1GHz a 1GB RAM.

Kompaktní tělo tabletu je pohodlné při volání. Grace 3157 4G podporuje dvě karty SIM, takže majitel může optimalizovat svůj rozpočet na volání a používání internetu.

Aplikace Prestigio eReader 3.0

Prestigio představuje aktualizovanou verzi aplikace Prestigio eReader pro systém Android, jež nově podporuje i technologii DRM.

Další novinky