* User memory is less than the total memory due to storage of the operating system and software used to operate the phones features. Actual user memory will vary depending on the mobile phone operator and may change after software upgrades are performed.

** The results received are based on our company`s tests. Please note, that the data may vary due to the specific reasons.

STOJANY

Prestigio MultiBoard vám poskytne všechny typy připojení, které můžete potřebovat. Kompletní řadu příslušenství pro vnitřní/venkovní použití.

APLIKACE

Sada předinstalovaných aplikací vyvinutých speciálně pro MultiBoard Prestigio vám poskytne neomezené možnosti. Orientované na vaše potřeby a nainstalované ve vašem rodném jazyce, aplikace pro Prestigio MultiBoard se jednoduše a účinně používají.

Prestigio EasiNote

Použijte Prestigio MultiBoard místo flipchartu

Prestigio EasiMeeting

Software Bílé tabule vyvinutý speciálně pro prezentace

Prestigio EasiShow

Řešení pro prezentace s 5 typy animačních efektů k použití v multidotykovém režimu

Prestigio EasiSign

Podpisový software pro konference s funkcí fotoaparátu


Podívejte se na video

Podívejte se na video

Podívejte se na video

Podívejte se na video

DISPLEJ

Full HD obrazovka

Uchovejte vše živé!
Vše je o obrazovce Full HD – užijte si ostrá videa s detaily díky HDMI.

Silný a bez oslnění

Obrazovka Prestigio MultiBoard je vyrobena ze silného skla (až 7 Mohs) s antireflexní vrstvou, která zajistí bezpečnost produktu a pohodlí při jeho používání.

6 multidotyků

Prestigio MultiBoard All-in-One podporuje až 6 dotykových bodů pro operace díky pokročilé infra-červené multi-dotykové technologii.

Vlastnosti

Hlavní řídící jednotka

All-in-One a pod kontrolou
MCU je mozkem Prestigio MultiBoard. Koordinuje činnost dipleje, PC a dotykového rámu. All-in-one - a vše je pod kontrolou. Tak stiskněte tlačítko!

Zvuk

Křišťálově čistý zvuk
Výkonný zvuk s širokým dynamickým rozsahem a optimálním vyvážením perfektně stylový design Prestigio MultiBoardu.

TV Tuner

Bohaté možnosti připojení
Využijte svůj MultiBoard jako TV! 4M/8M flash, HDMI 1.4a, VGA, COAX, USB, YPbPr, Gigabit Ethernet, Wifi, audio in/out, SEEWO MB vám nabízí se všemi typy připojení, které můžete potřebovat.

Doporučené aplikace Prestigio

    Tým Prestigio pečlivě vybírá aplikace od nástrojů pro podnikání a produktivitu po aplikace pro životní styl a zábavu.


    Prestigio Apps je tím nejsnazším způsobem k objevení nejžhavějších nabídek a speciálních akcí pro vás. Tak si nezapomeňte vybrat nejlepší aplikaci pro své zařízení Prestigio!

Byznys

Zvyšte svou firemní i osobní produktivitu v pohybu se svým zařízením Prestigio! Buďte strukturovanější a organizovanější. Převezměte kontrolu nad aplikacemi pro podnikání a produktivitu, které vám pomohou dokončit vše snadno a rychle.

Život

Cestování, hudba, sociální sítě a dokonce taxislužby – v naší lifestylové sekci určitě najdete aplikaci, kterou potřebujete. Vybrali jsme ty nejlepší aplikace pro každodenní použití – prostě si je stáhněte a užijte!

Zábava

Vítejte ve světě her a zábavy, snadno propojeném s interaktivními vzdělávacími aplikacemi a řešeními pro děti. Jste fanouškem závodních, arkádových nebo strategických her? Zažijte tu nejlepší zábavu na svém zařízení Prestigio – hned teď!

Pokud nás chcete kontaktovat, vyplňte prosím tento formulář

Czech Republic
Česká republika
Czech Republic
This mandatory field is empty.
This mandatory field is empty.

This mandatory field is in invalid format.

This mandatory field is empty.
This mandatory field is empty.
This mandatory field is empty.
Vložte prosím bezpečnostní kód
* - povinná pole

Informace, které poskytnete, budou použity ke zpracování vašeho požadavku. Odesláním tohoto požadavku, souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů společností Prestigio®

Stáhněte si kompletní prezentaci (ENG)